Sık Sorulan Sorular

Sipariş

Nasıl sipariş veririm?
Erhan Kimya’dan ürün satın almak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, sanal mağazamıza girerek beğendiğiniz ürünü veya ürünleri sanal sepetinize doldurmak ve siparişinizin sonunda da ödemesini yapmaktır.

Havale ve EFT ile yaptığınız ödemelerinizi bildirmek için havale bildirim formunu kullanabilirsiniz.

Siparişim ne zaman işleme alınır?
16.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.

Siparişinizle ilgili bir hata mı oldu?
Siparişinizde istemediğiniz bir ürün gönderildiyse ya da istediğiniz bir ürün size gönderilmediyse, lütfen info@erhankimya.com.tr adresine e-mail göndererek  Müşteri Hizmetleri Birimi’ne (0 232 478 55 91) başvurunuz.

Siparişimi nasıl iptal ederim?
Kredi kartınızla veya banka havalesi yoluyla ödemenizi yapıp onaylayıncaya kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Onayladığınız andan itibaren siparişiniz işleme alınacaktır ve iptali ancak iade koşulları kapsamında mümkün olacaktır.

Kargo

Ne kadar kargo ücreti öderim?
Kargo ücreti 150 TL’ye kadar müşteriye ait olup, ödenecek ücret siparişinize göre değişiklik gösterecektir. Ne kadar kargo ücreti ödemenizin söz konusu olduğunu, ödemenizi yapmadan önce görebileceksiniz. Ücret, sipariş edilen ürünlerin toplam ağırlık ve hacimleri ve teslimat adresi dikkate alınarak, kargo şirketi tarafından belirlenen tarifeler üzerinden sistemimizde otomatik olarak bilginize sunulmak üzere hazırlanır. Kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenerek size fatura edilecektir. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedelsizdir.

Teslimat

Siparişimden itibaren ürünlerimi ne zaman teslim alırım?
2 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetleri Birimi’nden (0 232 478 55 91) yardım ve bilgi alabilirsiniz. Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır. Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir. Tutanak tutturulmadığı ve zaiyat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.

İade

Siparişimi nasıl iade ederim?
Satın almış olduğunuz bir ürünü, açılmamış ve hasar görmemiş olması kaydıyla teslim tarihinden 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir:

* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@erhankimya.com.tr adresine e-mail göndererek  Müşteri Hizmetleri Birimi’ne (0 232 478 55 91) başvurunuz.

Banka Hesap Numaralarımız

Yapı Kredi Bankası Pınarbaşı Şubesi TR76 0006 7010 0000 0085 4069 39
TEB Pınarbaşı Şubesi TR16 0003 2000 0500 0000 3572 16